Liftago.com

Zákaznická podpora

Jak uplatnit promo kódy?

Poslední aktualizace: Jun 16, 2016 02:45PM CEST

Co jsou to promo kódy?

Promo kódy jsou slevou na další jízdu v určité hodnotě :-) Pokud by jízdé přesáhlo výši slevy z promo kódu, bude nedoplatek automaticky stržen ze zadané platební karty.
 

Jak je uplatnit?

Promo kód je nutné zadat v aplikaci ještě před poptáním vozu. Promo kód lze uplatnit pouze při aktivní bezhotovostní platbě (viz obrázky zařízení Android nebo iPhone níže).

Například: Máte kód XCVB4 na 150 Kč na první jízdu? Nejprve otevřete boční menu po levé straně aplikace a zvolte předposlední možnost v menu "Promokód". Do nově otevřeného okna zadáte Váš promokód. 

                     


V aplikaci se Vám zobrazí aktivovaná sleva na Vaši dalši jízdu s informací jaká je výše slevy a kolik času zbývá na její uplatnění.

                                         

Na konci jízdy, která stojí např. 165 Kč Vám bude z karty strženo pouze 15 Kč. Na Váš email dostanete potvrzení o provedené platbě. 

 

Proč je potřeba mít platební kartu aktivní pro uplatnění slevy?

Důvod je jednoduchý: Řidič dostává jízdné celé a slevu z promo kódu nehradí, proto uplatnění probíhá jen přes aplikaci bez vědomí řidiče. Z uložené platební karty se případně strhává pouze jízdné převyšující slevu. Vložená platební karta zároveň slouží jako ochrana proti zneužití promo kódů, jinak bychom slevy poskytovat nemohli vůbec :-(

 

Kontaktujte nás

service@liftago.com
http://assets3.desk.com/
false
desk
Loading
seconds ago
před minutou
minutes ago
Před hodinou
hours ago
včera
days ago
cca
false
Některé znaky nejsou platné
/customer/cs/portal/articles/autocomplete