Liftago.com

Zákaznická podpora

Co je Liftago? Co nabízí řidičům taxi?

Poslední aktualizace: Aug 21, 2015 08:36PM CEST
Liftago je nejpopulárnější aplikace na objednáni taxi v ČR, která má za cíl učinit městskou dopravu tak dostupnou, ze obyvatelé nebudou potřebovat k přeprave v centru vlastních aut. Liftago dnes úspěšně propojuje pasažéry s nejbližšími řidiči taxi. Představte si Liftago jako trh, kde zákazníci poptávají jízdy a vybírají si z nabídek nejbližších řidičů, kteří projevili zájem je svézt.

Hlavní hodnoty aplikace Liftago Driver pro řidiče taxi

  • Větší vytížení - Ať už používáte Liftago jako jediný zdroj zakázek nebo jako doplněk, přes aplikaci Liftago Driver přijímáte poptávky zákazníků z Vašeho blízkého okolí, ať už jste volní nebo se chystáte vysazovat předchozího zákazníka. Cílem je chytře si pokrýt co nejvíce prázdné kilometry.
  • Vyšší výdělek za hodinu - Jako jediní Vám nabízíme možnost reagovat konkrétním tarifem na konkrétní zakázku: zvýšit tarif při krátké nebo vzdálené zakázce nebo dát výhodnější tarif na profitabilní zakázku, která je dlouhá, nebo Vás pokryje na cestu zpět z předchozí zakázky. Pokud rádi sedíte a čekáte, až práce přijde za Vámi, nereagujete relevantní nabídkou na poptávky zákazníků, zkrátka nechováte se podnikatelsky, Liftago Vám pravděpodobně nepomůže.
  • Flexibilita, svoboda, osobní odpovědnost - Liftago si můžete zapnout kdykoliv chcete a (pokud jste ve zpoplatněném městě) vždy zaplatíte poplatek jen za konkrétní jízdu. Tato svoboda přináší zároveň i Vaši odpovědnost za kvalitu služby, kterou poskytujete. Jen Vy sami ovlivníte, kolik si vyděláte podle Vašich schopností a spokojenosti zákazníků.
  • Nejlepší řidiči, kvalitní zákazníci - hodnocením tisíců zákazníků se přirozeně vybírají nejlepší řidiči na trhu, kteří jsou pak za odměnu více vytíženi. Zákazníky si hýčkáme, těch problematických se na Vaše podněty rychle zbavujeme.

Máte dotazy?

Ozvěte se nám na service@liftago.com nebo na tel. 266 266 200. Stejně jako chráníme kvalitu službu pro zákazníky, dbáme také na to, aby řidiči využívající Liftago byli také spokojení.
 

Kontaktujte nás

service@liftago.com
http://assets2.desk.com/
false
desk
Loading
seconds ago
před minutou
minutes ago
Před hodinou
hours ago
včera
days ago
cca
false
Některé znaky nejsou platné
/customer/cs/portal/articles/autocomplete