Liftago.com

Zákaznická podpora

Co je Liftago a jak funguje?

Poslední aktualizace: Aug 21, 2015 09:06PM CEST
Liftago je nejpopulárnější aplikace na objednáni taxi v ČR, která má za cíl učinit městskou dopravu tak dostupnou, ze obyvatelé nebudou potřebovat k přeprave v centru vlastních aut. Liftago dnes úspěšně propojuje pasažéry s nejbližšími řidiči taxi. Představte si Liftago jako trh, kde zákazníci poptávají jízdy a vybírají si z nabídek nejbližších řidičů, kteří projevili zájem je svézt.

Mezi hlavní benefity patří:
  • Rychlé přistavení vozu - Většinu vozů mají zákazníci přistavené do 5 minut
  • Milí prověření řidiči a řidičky s licencí - Tisíce hodnocení řidičů nám pomáhají vybírat ty nejlepší!
  • Výběr a transparence - Liftago je volný trh, kde si vybíráte konkrétního řidiče podle
  • Možnosti bezhotovostní nebo hotovostní platby a potvrzení o platbě - Klasicky hotovostí řidiči nebo bezhotovostně kartou uloženou v aplikaci (své platební údaje zadáte pouze 1x a poté platba proběhne na konci jízdy bez startostí a zdražování automaticky). Vaše platební údaje sami neuchováváme, používáme celosvětovou platební bránu Braintree, která splňuje nejpřísnější standardy bezpečnosti. Po každé jízdě Vám pošleme potvrzení o platbě, které zároveň slouží jako rychlý kontakt pro případ ztráty věcí v taxi nebo jakékoliv Vaše připomínky k jízdě.
  • Udržitelnost - Stejně jako my můžete mít skvělý pocit z toho, že s námi pomáháte zlepšovat dopravu ve městě. Spolupracujeme nezávisle s řidiči přes všechny taxislužby, čímž zkracujeme dojezdové vzdálenosti a šetříme náklady Vám, řidičům i okolí.

Pro poptání taxi stačí projít jednoduchou registrací telefonního čísla. Platební kartu můžete zadat pouze pokud si přejete platit za jízdy bezhotovostně. To jak Liftago fungujete si rychle prohlédnete např. v tomto milém videu.

Kontaktujte nás

service@liftago.com
http://assets0.desk.com/
false
desk
Loading
seconds ago
před minutou
minutes ago
Před hodinou
hours ago
včera
days ago
cca
false
Některé znaky nejsou platné
/customer/cs/portal/articles/autocomplete